Συζητήσεις > Οι προπονητές του Καναπέ

Re: ellada kai pali ellada

<< < (2/2)

liberostelios:
Καταρχήν, σχετικά με το τελευταίο σχόλιο του Απόλλωνα δεν πιστεύω, δα, ότι επρόκειτο και για κάτι τέτοιο. Μπορεί να είμασταν πολύ τυχεροί στο Euro (ή μπορεί να παίχθηκαν και διάφορα με τους books, μέχρι ενός σημείου), αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο ζήτημα. Προσωπική άποψη, πάντα...

Όσο για τον Παναθηναϊκό, νομίζω ότι το θέμα έχει ξεφύγει από τον έλεγχο και ότι πρέπει, πλέον, να περιμένουμε. Δε νομίζω ότι το να διώξουμε το Μαλεζάνι ή κανέναν άλλο θα ευνοήσει σε κάτι. Ας περιμένουμε να δούμε τι μπορεί να γίνει. Ούτως ή άλλως, πια, δεν έχουμε τίποτα να χάσουμε (αρκεί να αποφύγουμε τον υποβιβασμό...). Υπομονή...

Apollondaman:
ela re xazouli, tropos tou legin  ;)

jack_survey:
8a symfwnhsw me to stelio epi tou 8ematos me ton pana8hnaiko.den 3erw ti alla kati den paei kala.elpizw na anakamyei h omada kai na dei3ei estw ligo xarakthra aurio me thn oudinese giati den mas blepw kala...dhladh otan fernoume isopalia me ton iwniko sto mats me aek larisa kai alles yposxomenes omades ti 8a kanoume.ante alberto na baloume myalo giati den se blepw gia poly kairo akoma sto pagko ths omadas mas

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Go to full version