topografoi.com



Author Topic: Φωτογραμμε3 2 1.. πάμε να το περάσουμε..  (Read 37700 times)

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp



Εξέταση της Φωτο2 σήμερα και τα περήφανα γηρατειά της σχολής μας δήλωσαν την επιθυμία τους να ξεμπερδεύουν (και) με αυτό το μαθημα.
Μεγάλος διαγωνισμός: Βρείτε ποιος από τους εικονιζόμενους θα κοπεί στο μάθημα και κερδίστε μια δωρεάν εγκατασταση GNU/Linux στο χώρο σας (διανομή της αρεσκείας σας).
offtopic: μιας και το φερε η κουβέντα (και αυτό θα μπει στην κεντρικη σελίδα, οπότε ευκαιρία για promotion) ρίχτε και μια ματιά στο e-foto, έναν ελεύθερο εκπαιδευτικό ψηφιακό φωτογραμμετρικό σταθμό  :D

pol

  • Posts: 84
  • Gender: Male
Πολύ πετυχημένο χε χε χε!  ;D ;D ;D
Ελπίζω να πάρουν καμιά μονάδα παραπάνω τα τιμημένα γερόντια της ΣΑΤΜ μετά από τέτοια υπερπροσπάθεια :P και να κερδίσω στο διαγωνισμό γιατί εγώ ψηφίζω ότι δε θα κοπεί κανείς  ;)

Argyros

  • Posts: 174
  • Gender: Male
Παίδες... εε συγνώμη Μπαρμπάδες γράψατε!!!!

vagvaf

  • Administrator
  • Posts: 204
  • Gender: Male
  • Not all those who wander are lost.
έχω να καταγγείλω το γεγονός, ότι δεν υπήρξε καμία ενημέρωση στο φόρουμ σχετικά με τα μπλουζάκια και καταλήξαμε να λείπει ο μάρτης από την σαρακοστή  >:( εγω ψηφίζω οτι 8α κοπούν όλοι  :P :P
I ♥ Python's Standard Library
Ⓐ▼▲ Ⓐ▼▲

dionysos

  • Administrator
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...
Πάντως πιστεύω πώς οι μπλούζες βοήθησαν.... ίσως είχαν θετική ενέργεια..!!! Κι ελπίζω να μην χρειαστεί να τις ξαναφορέσουμε!! Πάντως, πάλι κάναμε την διαφορά..
..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..

metallicanik

  • Posts: 37
  • Gender: Male
Epeidi etixe na enimerotho sxetika me tis mplouzes kai na eimai apo tis tixerous na simmetexo stis parapano fotografies, exo na po oti oi parapano kataggelies pou dexthikame den isxioun. Simfona me legomena tou Mpampi Ioannidi, otan girnage kai egrafe ta onomata oson foragane mplouza, otan me plisiase me rotise poli sigkekrimena:"Emmm, leipei o martis apo tin sarakosti"? Antilamvanomaste loipon oti o martis kai i sarakosti simmeteixan stis mplouzes.Apologoumaste pou den egine enimerosi kai perissoteron foitititon alla apofasistike teleftea stigmi.
Stranger now are his eyes to this mystery ,hears the silence so loud.

chiossif

  • Posts: 334
(11:16:51 AM) Ch Iossif: Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους

[ από chat με τον metallicanik ]

zakious

  • Posts: 69
  • Gender: Male
  • u can't pick your war but u can choose your battle
apo bdomadas 8a bgaloume th deuterh ekdosh ths mplouzas pou 8a grafei mprosta " ρε λες?"

ploumis

  • Posts: 24
  • Gender: Male
  • what goes up...must come down
παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις....εγω ενα εχω να πω (που λεει ο λογος ενα...) η θα περασουμε και θα το θυμομαστε και θα γελαμε....η οποιος κοπει θα του μεινει η μπλουζα να την φοραει και να ποναει.... :'(

Υ.Γ: ο ιωαννιδης κατι ειπε οτι για να περασουμε μετα απο αυτο πρεπει βαθμος>= 7....εμενα παντως με αγχωσε... :o
Υ.Γ2: ο κουλος ανεφερε μια οχι και τοσο καλη ερμηνεια του σημειωματος των ονοματων μας....με οχι και πολυ χιουμορ... ???
Υ.Γ3: ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΡΑ ΔΥΝΑΤΑ για τις μπλουζες "ΘΕΛΩ ΠΤΥΧΙΟ"   ;)

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Ότι και να ναι εγώ την μπλούζα τη φόρεσα μετά την εξέταση οπότε έχω το κεφάλι μου ήσυχο! Το όνομα μου παραμένει ένα απλό όνομα στον Κατάλογο με τους φοιτητές που θα κοπούν ;D

Υ.Γ.: Μόλις παρατήρησα ότι έχω βγει λίγο αδερφίστικα στις φωτογραφίες... Δε θέλω σχόλια...
« Last Edit: 22 Ιουν 2008, 16:32 by liberostelios »

c@p@

  • Posts: 1
Καλά...ειλικρινά δεν παί-ζε-στε!!!! ;D ;D ;D :o Εύχομαι σε όλους όσους το έδιναν να έχουν τα καλύτερα αποτελέσματα... Θα πω κι εγώ καμια καλή κουβέντα! ;)

dionisis_koul

  • Posts: 1
 :( Ντροπή σας πάντως ρε... Δε με περιμένατε να βγάλουμε όλοι μαζί τη φωτό.
Κι ύστερα σου λέει συναδελφική αλληλεγγύη. Με στενοχωρήσατε...
Δε το περίμενα αυτό από εσας (λέμε τώρα..)
Τέσπα, άντε, τουλάχιστον να το περάσουμε όλοι κ σας συγχωρώ ;)
Καλά αποτελέσματα, σπασμένα θεοδόλιχα!

dboris

  • Posts: 3
καλά είστε απίστευτοι...

πολύ πετυχημένο..

ploumis

  • Posts: 24
  • Gender: Male
  • what goes up...must come down
Οπως θα εχει φτασει στα αυτια των περισσοτερων, φημολογειται οτι αν οχι αυριο δευτερα, μεσα στην βδομαδα σιγουρα, αναμενονται τα αποτελεσματα του αγαπημενου μας μαθηματος.....ολα τα υπολοιπα περιττευουν...και μονο η αναμονη...φτανει....

επομενως...καλη μας τυχη....(γιατι πλεον...μονο η τυχη....) εγκαινιαζεται λοιπον, η εβδομαδα αναμονης-στοιχηματων που ελπιζουμε ολοι μας να μην ληξει αδοξα!!!

zakious

  • Posts: 69
  • Gender: Male
  • u can't pick your war but u can choose your battle
auth h bdoamda sth sxolh na einai tha katigorias PANIC SCHOOL :p opws leme panic room :P
aaaaaaaaaaaa

 

Copyright © topografoi.com