topografoi.com



Author Topic: Πέρασαν και οι εκλογές...!!!  (Read 6448 times)

dionysos

  • Administrator
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...
Πέρασαν και οι εκλογές...!!!
« on: 21 Απρ 2005, 05:54 »
  Ύστερα απο μια έντονη προεκλογική περίοδο, με σχόλια, συστάσεις και έντονες συζητήσεις στο Forum των Topografoi.com, η μετά μέρα των εκλογών ξεκίνησε χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον... :-[ Ρε παιδιά!!! Ανοίξτε ένα θέμα να συζητήσουμε...!! Πολύ ηρεμία έχει πέσει τώρα τελευταία και δεν μ'αρέσει..  ??? :juggle:
  ¶ντε....αυτό το Site πρέπει να βρει την παλιά του αίγλη... :'(!!! Κάτι πρέπει να γίνει...
  Σκεφτείτε το......... :D
..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: Πέρασαν και οι εκλογές...!!!
« Reply #1 on: 21 Απρ 2005, 11:17 »
Τίποτα δεν είναι τυχαίο φίλε Διονύση! Μέχρι λιγο πριν τις εκλογές ΔΑΠ και ΠΑΣΠ "σφάζονταν" σχετικά με το νομοσχέδιο στο αντίστοιχο θέμα του forum (είμαι υπερήφανος για την αναστάτωση που προκάλεσα  :)) και ξαφνικά... σιωπή! Α, ρε άτιμη Ελλάδα! Είτε μιλάμε για εθνικές, είτε για δημοτικές, είτε για φοιτητικές εκλογές μια ζωή τα ίδια: Πρέπει να περιμένουμε στο τέλος της θητείας της εκάστοτε άρχης για να δούμε τίποτα (μια ζωή ισοπεδωτικός ήμουν...  ;D)

Τέλος πάντων. Ας κάνει κάποιος κάτι να ξυπνήσουμε. Τόσες ίντριγκες, συνωμοσίες, πισώπλατες μαχαιριές... ΤΟΣΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑ συμβαίνουν καθημερινά στη σχολή μας!!!!!! Πείτε κάτι!

Ελπίζω να φιλοτιμηθεί κάποιος και να αρχίσει καμιά κόντρα να χωθούμε κι εμείς.

rc

  • Posts: 19
  • Gender: Female
  • I Love TripodYaBB!
Re: Πέρασαν και οι εκλογές...!!!
« Reply #2 on: 22 Απρ 2005, 04:46 »
Ti ginetai liberostelio goustareis tsaboukades?
G......i o vazelos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dionysos

  • Administrator
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...
Re: Πέρασαν και οι εκλογές...!!!
« Reply #3 on: 24 Απρ 2005, 06:20 »
Πες τα ρε Lou...!!!!!!!!  ;D ;) Πρέπει κάποτε να καταλάβουν ότι θα παραμένουν για πάντα ΠΕΛΑΤΕΣ.... ;D :P
..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: Πέρασαν και οι εκλογές...!!!
« Reply #4 on: 07 Μαΐ 2005, 02:47 »
Τί είναι αυτά ρε καραγκιόζηδες;;; Έτσι ξέρετε εσείς να φέρεστε; Με ΠΙΣΩΠΛΑΤΕΣ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ;;;;

Είχα πάει κι εγώ ανέμελος τις διακοπούλες μου στην πανέμορφή και καταπράσινη (λέμε τώρα!) Κύθνο και γυρίζω μετά από τόσο καιρό για να δώ ΑΥΤΟ!

Quote
Ti ginetai liberostelio goustareis tsaboukades?
G......i o vazelos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ρε παλιόγαυροί όλοι σας! Που βρεθήκατε εσείς στην ΠΡΑΣΙΝΗ σχολή μας; Που είναι ο κύριος administrator να τους βάλει στη θέση τους; Αλλά βέβαια.. εδώ μέχρι και επίσημη θέση έχει δώσει στους γαύρους στο site!!!!

Και τί θα γίνουμε κι εμείς ρε; Επιτέλους μετά από 7 χρόνια τρομοκρατίας των γαύρων στο ποδόσφαιρο σειρά έχουμε εμείς, τα ΠΡΑΣΙΝΑ παιδιά! Κωστάκη κάνε κάτι!!!!!

Και τέλος, ας μιλήσουν τα σκορ: 1-0 με γκολάκι του Κωσταντίνου.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΕΛΑΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Copyright © topografoi.com