Συζητήσεις > Καταγγελίες

Προβλημα με το mail@survey.ntua.gr

(1/2) > >>

an8rwpas:
 Παίδες συνδέεστε κανονικά με το mail του survey?Εγώ μετα την αναβάθμιση αδυνατώ να συνδεθώ , μου λεει οτι οι κωδικοί μου είναι λάθος!Πήγα επίτηδες στο κεντρο γεωπληροφορικής να δω μήπως γραφώ έγω τίποτα λάθος ,αλλα καμία βελτίωση!Δοκίμασα και ένα κωδικό φίλου καιμε εκείνον τα ίδια!

Argyros:
Μια φορά εδώ δεν είχα πρόβλημα...

an8rwpas:
Περίεργα πράγματα, ακολουθώ τις οδηγιες για το thunderbird αλλα κ εκει τπτ ,ξαναπροσπαθησα σημερα με τους κωδικούς ενός τρίτου φίλου κ πάλι αποτυχία ,μάλλον ήρθε η ωρα ν ρωτήσω τους υπεύθυνους!

pol:
Η αλήθεια είναι πως κι εγώ σε καμιά δεκαριά υπολογιστές που έκανα τις ρυθμίσεις δεν είχα κανένα προβλημα...
Σε windows τρέχεις το thunderbird???  Ως γνωστόν τα παραθύρια είναι το πρόβλημα! :P
...χωρίς πλάκα τώρα, αν χρησιμοποιείς το zonealarm για firewall τυχαίνει μερικές φορές να στοιχειώνει και να κόβει τα email clients. Απεγκατάσταση κι επανεγκατάσταση η λύση. Αλλά πριν κάνεις οτιδήποτε δοκίμασε να το κάνεις πρώτα shutdown και να δεις ότι όντως φταίει αυτό.
Ακόμα κι αν δεν έχεις zonealarm έλεγξε το firewall.

an8rwpas:
οχι ,το thunderbird το έβαλα επίτηδες μήπως και με αυτό μπορούσα να συνδεθώ!
Οσες προσπάθειες εκανα με τον δικό μου κωδικο ή με τους κωδικούς των φίλων μου τις έκανα απευθείας στο my.ntua.gr ,αλλα κάθε φορα ,μου παρουσίαζε το ίδιο σφάλμα για το authentication!
(Με kaspersky δουλεύω!)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Go to full version