topografoi.com
18 Οκτ 2019, 10:28 *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Επιστρέφουμε μετά από καιρό..
Σελίδες: [1] 2 3 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Φωτογραμμε3 2 1.. πάμε να το περάσουμε..  (Αναγνώστηκε 23274 φορές)
Κωστής
Administrator

Φύλο: Άντρας

« στις: 21 Ιούν 2008, 18:59 »

Εξέταση της Φωτο2 σήμερα και τα περήφανα γηρατειά της σχολής μας δήλωσαν την επιθυμία τους να ξεμπερδεύουν (και) με αυτό το μαθημα.
Μεγάλος διαγωνισμός: Βρείτε ποιος από τους εικονιζόμενους θα κοπεί στο μάθημα και κερδίστε μια δωρεάν εγκατασταση GNU/Linux στο χώρο σας (διανομή της αρεσκείας σας).
offtopic: μιας και το φερε η κουβέντα (και αυτό θα μπει στην κεντρικη σελίδα, οπότε ευκαιρία για promotion) ρίχτε και μια ματιά στο e-foto, έναν ελεύθερο εκπαιδευτικό ψηφιακό φωτογραμμετρικό σταθμό  Cheesy
Καταγράφηκε
pol

« Απάντηση #1 στις: 21 Ιούν 2008, 22:43 »

Πολύ πετυχημένο χε χε χε!  Grin Grin Grin
Ελπίζω να πάρουν καμιά μονάδα παραπάνω τα τιμημένα γερόντια της ΣΑΤΜ μετά από τέτοια υπερπροσπάθεια Tongue και να κερδίσω στο διαγωνισμό γιατί εγώ ψηφίζω ότι δε θα κοπεί κανείς  Wink
Καταγράφηκε
Argyros

« Απάντηση #2 στις: 21 Ιούν 2008, 23:49 »

Παίδες... εε συγνώμη Μπαρμπάδες γράψατε!!!!
Καταγράφηκε
vagvaf
Administrator

Not all those who wander are lost.

« Απάντηση #3 στις: 22 Ιούν 2008, 07:42 »

έχω να καταγγείλω το γεγονός, ότι δεν υπήρξε καμία ενημέρωση στο φόρουμ σχετικά με τα μπλουζάκια και καταλήξαμε να λείπει ο μάρτης από την σαρακοστή  Angry εγω ψηφίζω οτι 8α κοπούν όλοι  Tongue Tongue
Καταγράφηκε

I ♥ Python's Standard Library
Ⓐ▼▲ Ⓐ▼▲
dionysos
Administrator

Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...

« Απάντηση #4 στις: 22 Ιούν 2008, 08:34 »

Πάντως πιστεύω πώς οι μπλούζες βοήθησαν.... ίσως είχαν θετική ενέργεια..!!! Κι ελπίζω να μην χρειαστεί να τις ξαναφορέσουμε!! Πάντως, πάλι κάναμε την διαφορά..
Καταγράφηκε

..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..
metallicanik

« Απάντηση #5 στις: 22 Ιούν 2008, 09:32 »

Epeidi etixe na enimerotho sxetika me tis mplouzes kai na eimai apo tis tixerous na simmetexo stis parapano fotografies, exo na po oti oi parapano kataggelies pou dexthikame den isxioun. Simfona me legomena tou Mpampi Ioannidi, otan girnage kai egrafe ta onomata oson foragane mplouza, otan me plisiase me rotise poli sigkekrimena:"Emmm, leipei o martis apo tin sarakosti"? Antilamvanomaste loipon oti o martis kai i sarakosti simmeteixan stis mplouzes.Apologoumaste pou den egine enimerosi kai perissoteron foitititon alla apofasistike teleftea stigmi.
Καταγράφηκε

Stranger now are his eyes to this mystery ,hears the silence so loud.
chiossif

« Απάντηση #6 στις: 22 Ιούν 2008, 10:18 »

(11:16:51 AM) Ch Iossif: Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους

[ από chat με τον metallicanik ]
Καταγράφηκε

zakious

u can't pick your war but u can choose your battle

« Απάντηση #7 στις: 22 Ιούν 2008, 10:35 »

apo bdomadas 8a bgaloume th deuterh ekdosh ths mplouzas pou 8a grafei mprosta " ρε λες?"
Καταγράφηκε
ploumis

what goes up...must come down

« Απάντηση #8 στις: 22 Ιούν 2008, 15:10 »

παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις....εγω ενα εχω να πω (που λεει ο λογος ενα...) η θα περασουμε και θα το θυμομαστε και θα γελαμε....η οποιος κοπει θα του μεινει η μπλουζα να την φοραει και να ποναει.... Cry

Υ.Γ: ο ιωαννιδης κατι ειπε οτι για να περασουμε μετα απο αυτο πρεπει βαθμος>= 7....εμενα παντως με αγχωσε... Shocked
Υ.Γ2: ο κουλος ανεφερε μια οχι και τοσο καλη ερμηνεια του σημειωματος των ονοματων μας....με οχι και πολυ χιουμορ... Huh?
Υ.Γ3: ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΡΑ ΔΥΝΑΤΑ για τις μπλουζες "ΘΕΛΩ ΠΤΥΧΙΟ"   Wink
Καταγράφηκε
liberostelios
Administrator

« Απάντηση #9 στις: 22 Ιούν 2008, 16:29 »

Ότι και να ναι εγώ την μπλούζα τη φόρεσα μετά την εξέταση οπότε έχω το κεφάλι μου ήσυχο! Το όνομα μου παραμένει ένα απλό όνομα στον Κατάλογο με τους φοιτητές που θα κοπούν Grin

Υ.Γ.: Μόλις παρατήρησα ότι έχω βγει λίγο αδερφίστικα στις φωτογραφίες... Δε θέλω σχόλια...
« Τελευταία τροποποίηση: 22 Ιούν 2008, 16:32 από liberostelios » Καταγράφηκε
c@p@

« Απάντηση #10 στις: 22 Ιούν 2008, 22:48 »

Καλά...ειλικρινά δεν παί-ζε-στε!!!! Grin Grin Grin Shocked Εύχομαι σε όλους όσους το έδιναν να έχουν τα καλύτερα αποτελέσματα... Θα πω κι εγώ καμια καλή κουβέντα! Wink
Καταγράφηκε
dionisis_koul

« Απάντηση #11 στις: 23 Ιούν 2008, 12:26 »

Sad Ντροπή σας πάντως ρε... Δε με περιμένατε να βγάλουμε όλοι μαζί τη φωτό.
Κι ύστερα σου λέει συναδελφική αλληλεγγύη. Με στενοχωρήσατε...
Δε το περίμενα αυτό από εσας (λέμε τώρα..)
Τέσπα, άντε, τουλάχιστον να το περάσουμε όλοι κ σας συγχωρώ Wink
Καλά αποτελέσματα, σπασμένα θεοδόλιχα!
Καταγράφηκε
dboris

« Απάντηση #12 στις: 23 Ιούν 2008, 14:55 »

καλά είστε απίστευτοι...

πολύ πετυχημένο..
Καταγράφηκε
ploumis

what goes up...must come down

« Απάντηση #13 στις: 06 Ιούλ 2008, 23:41 »

Οπως θα εχει φτασει στα αυτια των περισσοτερων, φημολογειται οτι αν οχι αυριο δευτερα, μεσα στην βδομαδα σιγουρα, αναμενονται τα αποτελεσματα του αγαπημενου μας μαθηματος.....ολα τα υπολοιπα περιττευουν...και μονο η αναμονη...φτανει....

επομενως...καλη μας τυχη....(γιατι πλεον...μονο η τυχη....) εγκαινιαζεται λοιπον, η εβδομαδα αναμονης-στοιχηματων που ελπιζουμε ολοι μας να μην ληξει αδοξα!!!
Καταγράφηκε
zakious

u can't pick your war but u can choose your battle

« Απάντηση #14 στις: 06 Ιούλ 2008, 23:47 »

auth h bdoamda sth sxolh na einai tha katigorias PANIC SCHOOL :p opws leme panic room Tongue
aaaaaaaaaaaa
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: