topografoi.com



Author Topic: oi diaithtes kai o papakaliaths  (Read 8093 times)

zakious

  • Posts: 69
  • Gender: Male
  • u can't pick your war but u can choose your battle
oi diaithtes kai o papakaliaths
« on: 05 Φεβ 2007, 13:03 »
ti 8a ginei re paidia?
mhpws kanei nea ontision o papakaliaths gia to "kleise ta matia " kai oi diaithtes 8eloun na prwtagwnisthsoun??
x8es o mpriakos htan les kai epaize se allo ghpedo den htan mesa se kamia fash kai sto penalty tou kapantah apo to julio sezar sto 2o hmixrono sfyrize kleftika....

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Απ: oi diaithtes kai o papakaliaths
« Reply #1 on: 06 Φεβ 2007, 09:37 »
Ολυμπριακος - ΑΕΚ 3-3 φίλε zakious.. σίγουρα η ΑΕΚ δεν έπαιξε καλή μπάλα, αλλά και ο διαιτητής έκλεισε τα ματια, που λες κι εσύ, σε δυο τουλάχιστον περιπτώσεις. Το πέναλτι στον Καπάνταη και την αγκωνια του Καστιγιο.. Αλλά και γενικά ήταν τραγικός.. Ομως με τέτοιες διαιτησίες έχουν συνηθίσει η γαύροι να παίρνουν τα πρωταθλήματα. Χου Ρε! που λέει και ο Γεωργίου...

dionysos

  • Administrator
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...
Απ: oi diaithtes kai o papakaliaths
« Reply #2 on: 06 Φεβ 2007, 13:29 »
Εγώ ένα ξέρω.... ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚακι : 5-1... Δεν αντιλέγω πώς το πέναλτι ήταν πέναλτι...!! Αλλά γενικά η διαιτησία ήταν άκυρη!! Αλλά μ'αρέσει που ασχολείστε με το ΘΡΥΛΟ..λογικό..αφού ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ πλεον δεν πρέπει να υφίσταται!! Έτσι-έτσι..Πάλι καλά που βρήκατε και το Νίνη μπας και χαμογελάσει λίγο και το χειλάκι σας.. ;) ::)
..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Απ: oi diaithtes kai o papakaliaths
« Reply #3 on: 06 Φεβ 2007, 14:11 »
Ανακοινώνω πως ο dionysos παύει να αποτελεί administrator του Forum μέχρι να υπογράψει πιστοποιητικό παναθηναϊκών φρονημάτων ;). Άντε ρε! Που θα πιάσεις και στο στόμα σου την Πανάθα ;D. Αλλά μου χετε καλομάθει στην εύνοια της διαιτησίας, οι γαύροι. :-X

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Απ: oi diaithtes kai o papakaliaths
« Reply #4 on: 07 Φεβ 2007, 14:03 »
Εγώ ένα ξέρω: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-0... Βέβαια έχετε δίκιο που μας δουλεύετε γιατί άλλωστε εσείς μας κερδίσατε στο Κύπελο και στην Ευρώπη... ΩΧ! Το ξέχασα... Δε μας έχετε κερδίσει φέτος και έχετε αποκλειστεί και στα δύο... :P

Δεν κοιτάτε που από τότε που έχει βγει ο Νίνης έχετε σκυλιάσει να βρείτε κι εσείς ταλέντο και ψάχνεται κάτι Χίκες και κάνετε επαγγελματικά συμβόλαια σε κάτι πιτσιρικάδες από το πουθενά μπας και σας βγουν; ;D

 

Copyright © topografoi.com