Συζητήσεις > Οι προπονητές του Καναπέ

Μιλήστε λίγο για το χάλι μας...

<< < (2/4) > >>

jack_survey:
re paidia mia xara einai kai to uefa.de blepoume ta xalia mas lew gw.x8es ston agwna ths aek me ton atromhto esbhsan dyo proboleis kai to paixnidi anablh8hke gia mish wra.ELEOS....twra 8elw na dw ti 8a ginei afou x8es apofasisthke h systash ths superliga ante kai tou xronou 8a pesei poly xrhma elpizw afou 8eloun na anaba8misoun to prwta8lhma kai elpizw h epae na mh sbhsei tous proboleis gia na mh doume ta xalia ths tou xronou....ANTE MWRH IWNIKARA

liberostelios:
Η ιστορία με τη Σούπερ Λίγκα βρωμάει, κατά τη προσωπική μου άποψη. Και για να βγάλουμε αυτό το συμπέρασμα αρκεί να παρατηρήσουμε κάτι: Και οι τρείς μεγάλοι τάχθηκαν υπέρ! Τι άλλο θέλει κανείς για να δει ότι η υπόθεση μάλλον δεν είναι "για το καλό του ποδοσφαίρου"; Και, αν βάλουμε και το Μπέο μέσα σε όσους συμφώνησαν, τότε ενισχύεται η υπόθεσή μου...

Το παιχνίδι του Παναθηναϊκού μένει ασχολίαστο! Κουραστήκαμε πια...  :furious3:

Ολυμπιακός: Έλεος! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! Εκεί που όλα πήγαιναν καλά, ξύπνησε η "ψυχή του Θρύλου της Ευρώπης" και είπε: "Ε, όχι! Δεν μπορεί να κερδίσω! Πρέπει να φάω ένα γκολάκι!". Και το κανε!!!!! ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ. Κύριε Πητ Παπαδάκο, κυρία Λίτσα Πατέρα και όλοι εσείς οι επιστήμονες των παραφυσικών φαινομένων: ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!! Τουλάχιστον δώστε μια εξήγηση. Είναι φαντάσματα, είναι εξωγήινοι, είναι η μοίρα... τι είναι;  ???

Κωστής:
Είδες πως αλλάζουν οι καιροί; Τώρα άρχισε ο Ολυμπιακός να προσφέρει βαθμούς στο ελληνικό ποδόσφαιρο.. Μπράβο ρε θρύλε που απέσπασες το Χ ;D

jack_survey:
file kotso h omada paei xalia mhpws o malezani akousei gia sygkomidh apo to champions league kai apo ta liga agglika pou 3erei anti gia sygkomidh pontwn nomise sygkomidh gkol ......barca-5   berte(sum)-6 oudine(sum)-5...kai balame....3 an to skefthke etsi tote tou xronou an bgoume sthn eurwph 8a pame kateu8eian stous 16.... ;D

Κωστής:
jack οι φήμες λένε ότι ο allenatore alberto δεν θα κάνει ρεβεγιόν στην Ελλάδα.. Το πρόβλημα όμως είναι ότι και να τον διώξουμε, ποιός θα έρθει, ε; Μου λες; Μόνο ο Τότης αξίζει... Δυστυχώς φέτος ο Παναθηναικός μπέρδεψε το Πενταετές με τις Πεντάρες...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Go to full version