Συζητήσεις > Καταγγελίες

ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ

(1/3) > >>

dionysos:
 Όλοι είδαμε και ακούσαμε τί έγινε στιν μακρινή Μαλαισία, Σρι Λάνκα και σε όλες τις πληγίσες περιοχές απο το Τσουνάμι... :'(
 Όλοι γνωρίζουμε το κύρος που κατέχει το ΕΜΠ και τη φήμη του...Γι'αυτό προτείνω να κάνουμε προσπάθεια να μαζέψουμε χρήματα, για να αποσταλλούν σ'αυτούς που τα έχουν ανάγκη αυτές τις δύσκολες ώρες!!! Ας χαραμίσουμε ένα λιγότερο ποτό σ΄ένα μπαρ..!!! Ας το κάνουμε για να πάει καλά το 2005!!!
 Αυτή είναι η πρόταση μου...δεν ξέρω αν θα την αποδεχτείται..αλλά ο συλλογικός αγώνας πάντα αποδίδει... γιατί...Everything is temporary!!!!

sofaki:
Αν και λίγο αργά...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!! [smiley=cwm38.gif] [smiley=cwm38.gif] [smiley=cwm38.gif]
Με υγεία, ευτυχία και ειρήνη!!
Αντε και καλή επιτυχία στην εξεταστική η οποία ξεκινά σύντομα!! [smiley=cwm15.gif] [smiley=cwm15.gif]

Apollondaman:
Ποτε δεν είναι αργά για να ευχηθείς κάτι σε κάποιον. γι'aυτο σας λέω. Καλή χρονια , χρόνια πολλά. Χαρείτε το 2005 ^_^

Όσο για αυτό που είπες Διονύση εγώ είχα ακούσει το άλλο. Στέλνεις λέει μήνυμα στο 4536 την λέξη "ASIA" (αγγλικούς χαρακτήρες), και στέλνεις 1 euro βοήθεια (με κάθε μήνυμα).

Εγώ το βρίσκω λίγο κοροϊδία αλλα αν σας κάνει να νιώσετε better try it out.
Μην μου το γυρίσετε σε flame please :D

Τα λέμε παίδες σύντομα

dionysos:
Αppolondaman, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί το λες αυτό...!!?? Ποιό είναι κοροϊδία...?? Το να βοηθήσεις έναν συνάνθρωπό σου που χρειάζεται βοήθεια...?? Τέλος πάντον...Ο καθείς έχει μια άποψη..σεβαστή!!

gpapak:
kali xronia se olous paidia!!!
dionysos,edw o apollondaman exei kapoio dikio.den lew oti den prepei na voithisoume autous tous anthropous pou exoun toso megali anagki auti tin stigmi,alla elpizw na ksereis oti apo ta pragmata pou feygoun apo edw oute ta misa den ftanoun ekei...auto pou les, na voithisoume ws idrima, einai swsto.alla poios eggyatai oti ta xrimata pou tha mazeutoun tha ftasoun ston proorismo tous?kai min mou peis to idrimima giati ksereis ti mpaxalo einai...eidika oso afora sta oikonomika zitimata!!epnalamvanw omws gia na min ginei kamia pareksigisi,den lew me tpt na min tous voithisoume!!
kali xronia kai pali paidia!!!!kali xronia xwris polemous,katastrofes kai distixia, kai na perasoume kai emeis oi kaimenoi kana mathima...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Go to full version