Topografoi.com > Υποστήριξη

Site fixing

<< < (2/6) > >>

Chrizzz:
Re Kostaki simera mixaniki de pistevw katw apto onoma sou na egrapses (olos tixaios) www.topografoi.com.....ksereis gia na to dei o Kaths kai na se parei apo kalo mati..kala plhroforikh de to sizitw...hdh fantazomai o Veskoukhs tha exei ginei melos sto forum sigoura!!!  ;D

Κωστής:
Όχι να το παινευτώ, αλλά με τη δημιουργία αυτού του ανυπέρβλητου, μοναδικού , θεσπέσιου και ανεπανάληπτου site εισήγαγα τη σχολή στον 22ο αιώνα. Αναβαθμίσαμε σημαντικά τη Σχολή...  ;D Ε, λογικό δεν είναι να περιμένω την ελάχιστη ανταποδωση;; Και για να δεις οτι δεν είμαι ψωνισμένος, δεν ζητώ να μου φέρουν το πτυχίο στο σπίτι!! Απλά, σεμνά και ταπεινά ζητάω να μην ξανακοπώ σε μάθημα...

ΥΓ: Όπως είδατε οι παρατηρήσεις σας εισακούονται και τα αιτήματά σας πραγματοποιούνται.
Τοπογράφοι.com
το ζητήσατε, το πετύχαμε[/tt]

dionysos:
Εχω μια ιδέα....Να κάνουμε πρόταση στον Βεσκούκη να γραφτεί στο site και να τον κάνουμε επίτιμο μέλος ή καλύτερα ΕΠΙΤΙΜΟ ADMINISTRATOR.... ;D ;)

Κωστής:

--- Quote ---Εχω μια ιδέα....Να κάνουμε πρόταση στον Βεσκούκη να γραφτεί στο site και να τον κάνουμε επίτιμο μέλος ή καλύτερα ΕΠΙΤΙΜΟ ADMINISTRATOR....
--- End quote ---


Ναι!Ναι! Και να διοργανώσουμε ένα μεγάλο gala στο οποίο θα του απονείμουμε τιμής ένεκεν το "Χρυσό Πληκτρολόγιο" ;D.  Πλάκα-πλάκα μιας και είναι της μοδός οι βραβεύσεις ανάμεικτες με ανασκοπήσεις της περασμένης χρονιάς μπορούμε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο στη σχολή.. Να δίνουμε ας πούμε για βραβείο το "Χρυσό Θεοδόλιχο"... Ενδεικτικές κατηγορίες: Πιο ενδιαφέρον καθηγητής, πιο βαρετός καθηγητής, αλλά και βραβεία κοινωνικής κριτικής:Βραβείο 12ποντης γόβας, βραβείο "Μόνιμος Κάτοικος Κυλικείου" κ.ά. ...
Πάντως πραγματικά, στον Βεσκούκη να πούμε τίποτα μπας και περάσουμε τις Β.Δ.  :P

Chrizzz:
Ελεος ρε. Ο Βεσκούκης είναι ήδη μέλος στο site και έχει βάλει ψεύτικο nick για να μην τον καταλαβαίνουμε... Τί νομίζετε, ότι ο Κώστας είναι χαζός? Όλα τα έχει προβλέψει! Μπορεί και να είναι κι αυτός administrator με το nick της Σοφίας!!! Κωστάκι, μόλις γράψουμε Βάσεις και βγουν τα αποτελέσματα θα δεις καταγγελίες που θα πέσουν στο αντίστοιχο forum!!!  Γράφουμε και τελευταίο μάθημα ΒΔ. Τα χεις κανονίσει όλα βλέπω για να προλάβεις να φύγεις!  :whip:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Go to full version