Topografoi.com > Ανακοινώσεις

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ VIDEO της Ε.Ε.: GALILEO "FIND YOUR WAY"

<< < (2/3) > >>

metallicanik:
Kalooooo.Sistinetai gia ksenixtismenous.

sorcerer:
loipon stin omada twn ksenuxtismenwn pou proanaferthike tha ithela na kataxwrithoume i troufa+egw gia evnohtous logous+perimenw tin ulopoihsh ths protashs sou kwtso!!!

metallicanik:
Kai malista mporoume na emploutisoume to thema kai na valoume oti apagorevete na grapsoume me stilo.An thimaste kala mas to tonise afto o kathigitis kai sigkekrimena eipe o mixanikos grafei panta me molivi ektos an o ergodotis tou zitisei na grapsei me stilo .Epomeni fora pou tha exoume mathima savvato tha poume stous kathigites na vgoume paraskevi vradi oloi mazi gia na tous entaksoume ki aftous stin omada ton ksenixtismenon gia na doun ti perasame ekeino to omorfo proino tou dekemvriou.

Κωστής:

--- Quote from: sorcerer on 17 Μαρ 2007, 20:59 ---loipon stin omada twn ksenuxtismenwn pou proanaferthike tha ithela na kataxwrithoume i troufa+egw gia evnohtous logous+perimenw tin ulopoihsh ths protashs sou kwtso!!!

--- End quote ---
Λείπει ο Μάρτης από τη Σαρακοστή;


--- Quote from: metallicanik on 17 Μαρ 2007, 21:49 ---Epomeni fora pou tha exoume mathima savvato tha poume stous kathigites na vgoume paraskevi vradi oloi mazi gia na tous entaksoume ki aftous stin omada ton ksenixtismenon gia na doun ti perasame ekeino to omorfo proino tou dekemvriou.

--- End quote ---
Ωραία, μετά την ολονύκτια κρασοκατάνυξη φοιτητών-καθηγητών, τρεκλίζοντας 8α επιχειρήσουμε να πάμε στη Σχολή για μετρήσεις. Θα μπούμε σε ενα αυτοκίνητο, θα βάλουμε τον αυτόματο πιλότο (με σύστημα δορυφορικής πλοήγησης βέβαια), και αυτό θα μας παει με ασφάλεια στον προορισμό μας.. Το πλάνο θα κλείνει με τη sorcerer να λέει στην κάμερα: "Galileo! Χικ! Find your Way! χιπς" . Έτοιμο το βιντεάκι...  :D

metallicanik:
Kai o titlos tha einai :Pos mporeite na kataferete na ksemethisete?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Go to full version