topografoi.com



Author Topic: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0  (Read 11851 times)

Neo_Tsiv

  • Posts: 5
  • GIOVANNI
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« on: 21 Φεβ 2006, 03:19 »
ribo ribo αρχηγε.
το τελευταιο γκολ θυμιζε [size=13]GIOVANNI[/size][/color]
Sakis

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #1 on: 21 Φεβ 2006, 04:35 »
Ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος, αλλά είχαμε καιρό να δούμε τέτοιο χασογκόλη...
Ladies & gentlemen Βασίλης Λάκης. Παίκτης που σου δίνει την εντύπωση ότι μπορεί να περάσει όλους τους αντιπαλους και -προ κενής εστίας- να σουτάρει πάνω στο διαιτητή.. Έκανε τον αντώνη ήρωα.. Όχι ότι θα άλλαζε τίποτα...

jack_survey

  • Posts: 30
  • Gender: Male
  • i am in love with an angel
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #2 on: 21 Φεβ 2006, 05:25 »
kwsth 8a symfwnhsw mazi sou se ola ta legomena sou...alla opws oloi 8eloume na legomaste proponhtes tou kanape ??? mou exei dhmiourgh8ei mia eulogh aporia...giati se olo ton agwna o tsikinhs den edwse oute ena faoul e3w apo th perioxh tou olympiakou sta tosa markarismata tou anatolakh ston lymperopoulo???αγνωσται αι βουλαι του κυριου....

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #3 on: 21 Φεβ 2006, 08:43 »
Εγώ, πάντως, δεν παρατήρησα κάποια διαιτητική αυθαιρεσία. Το σχόλιο που έχω να κάνω είναι ότι για μία ακόμα φορά το σκορ σε ντέρμπυ είναι "υπερβολικό". Και ο Ολυμπιακός, όπως και σε όλα τα ντέρμπυ, δεν είναι ότι έπαιξε κάποια τρομερή μπάλα, αλλά δείχνει ότι είναι σοβαρός, ποιοτικός και ουσιώδης. Με λίγα λόγια... "μάγκας"!

Όσο για την απόκρουση του Νικοπολίδη, ναί μεν το σουτ του Λάκη ήταν πολύ κακό ενώ είχε όλη την εστία δική του, αλλά και η απόκρουση δεν ήταν και ότι πιο εύκολο!

Εν ολίγοις, χωρίς να έχει βγάλει μάτια, και πάλι, ο Ολυμπιακός μπήκε στο παιχνίδι και δεν έδειξε ούτε μία στιγμή ότι θα μπορούσε να το χάσει.

rc

  • Posts: 19
  • Gender: Female
  • I Love TripodYaBB!
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #4 on: 23 Φεβ 2006, 02:58 »
Ειναι τυχαιο οτι όσοι εχετε γράψει για το θέμα είστε βάζελοι (αν εξαιρέσουμε τον πρώτο με τον οποίο θα συμφωνίσω αλλά δεν ξέρω τι ομάδα ειναι, με έχει μπερδέψει το σήμα της Λάρισσας).
Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ο Ολυμπιακό κέρδισε καθαρότατα το παιχνίδι (άλλωστε αν ο Τσίκινης ήθελε να υποστη΄ρξει τον Ολυμπιακό δεν θα απέβαλε σε καμία περίπτωση τον Στολτίδη) και δεν καλό είναι όλοι οι βάζελοι να σταματήσουν τα πικρόχολα σχόλια τους και να κοιτάξουν τη δικιά τους φετινή πορεία!!!!

Neo_Tsiv

  • Posts: 5
  • GIOVANNI
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #5 on: 23 Φεβ 2006, 03:54 »
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ lou. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ. ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΩ. ΕΤΣΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΗΜΑ. ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΝΙΚΗΣΕ" (για να μην πω κατι χειροτερο..!) ΔΙΚΑΙΑ.

Υ.Γ. και η ΑΕΛάρα καλά παει πάντως! Κέρδισε τον ΠΑΟΚ 2-1
Sakis

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #6 on: 23 Φεβ 2006, 10:40 »
Συγνώμη, έκανα κανένα πικρόχολο σχόλιο!  ???

jack_survey

  • Posts: 30
  • Gender: Male
  • i am in love with an angel
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #7 on: 24 Φεβ 2006, 04:36 »
egw den eipa oti o tsikinhs sfyri3e yper tou olympiakou alla matia exw kai blepw kai eida oti den edwse oute ena faoul e3w apo th kokkinh perioxh.kai nai eimai bazelos emena 10 xronia sto peiraia kai hmouna bazelos kai giauto den ntraphka pote anagnwrizw thn omada tou olympiakou oti einai pio formarismenh kai pairnei apotelesmata auto den me apotrepei apo na th sxoliazw

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #8 on: 25 Φεβ 2006, 03:29 »
η lou που είναι παλιόγαυρος βλέπει παντού φαντάσματα ότι και καλά κάνουμε πικρόχολα σχόλια για τον Ολυμπιακό.. Εγώ πάντως το Λάκη είπα χασογκόλη, όχι το (μιχα)λάκη.... ;D

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ  3-0
« Reply #9 on: 26 Φεβ 2006, 03:17 »
Απαιτώ να γίνει αμέσως banned η lou γιατί είναι γαύρος και δε συμφωνεί με την πλεοψηφία των administrator που μίλησαν σε αυτό το topic! Προειδοποιώ, λοιπόν, ότι αν δε συμφωνήσει με το γεγονός ότι ο Ολυμπιακός είναι πρώτος μόνο και μόνο λόγω διαιτησίας (δείτε κανένα DVD να ανοίξετε τα μάτια σας!) και ότι πάει σπρωχτός από παντού, δε θα έχουμε άλλη λύση παρά, κατόπιν δημοκρατικών διαδικασιών, να τη διώξουμε...

Υ.Γ.: Επιτέλους, να πέσει και λίγο ξύλο σε αυτό το forum να γίνει νταβαντούρι...

 

Copyright © topografoi.com