topografoi.com



Poll

Πώς σας φαίνεται;

Θα γίνει η καινούρια μου homepage!
0 (0%)
Μου άρεσε πολύ
0 (0%)
Μου άρεσε λίγο
0 (0%)
Μέτρια πράγματα
0 (0%)
Πλήρως αδιάφορο
0 (0%)

Total Members Voted: 0

Η ψηφοφορία έληξε: 19 Νοε 2012, 16:47

Author Topic: Ξεκίνησε το quontest  (Read 5061 times)

quontest

  • Posts: 2
Ξεκίνησε το quontest
« on: 12 Νοε 2012, 16:47 »
Καλησπέρα παιδιά!

Μια ζεστή ημέρα του καλοκαιριού (ίσως μας είχε πειράξει και ο ήλιος... ) σκεφτήκαμε* ότι από το web λείπει ένα μέρος που να μπορούμε όλοι ελεύθερα να δημιουργήσουμε απλά καθημερινά πράγματα, πράγματα στα οποία πιστεύουμε ότι είμαστε καλοί. Και μάλιστα να αφήνουμε την ίδια την κοινότητα χρηστών να μας επιβραβεύσει.
Και πάνω που ο ήλιος άρχισε να ζεσταίνει πολύ, λέμε:  “Καλά όλα αυτά, αλλά να μην κερδίζουμε και κάτι; Καμιά φωτογραφική, κανένα ταξίδι, κανένα κινητό;”
Σωστός!
Και τότε... δημιουργήσαμε τo Quontest. Εκεί όπου η δημιουργικότητά μας, συναντά τους φίλους μας και επιτέλους επιβραβεύεται!
Ελάτε να δείτε την προσπάθειά μας από κοντά!

www.quontest.com
create, vote, win


ΥΓ: Εάν διαπιστώσετε οποιοδήποτε bug θα μας βοηθούσατε πολύ εάν μας ενημερώνατε, είτε μέσω mail είτε εδώ σε αυτό το topic. Και επίσης, περιμένουμε και ιδέες και προτάσεις για περαιτέρω βελτίωση!

*είμαστε μια ομάδα (φοιτητών και όχι μόνο) ηλεκτρολόγων μηχανικών

@Διαχειριστές: Εάν το αναρτήσαμε σε λάθος πίνακα παρακαλούμε να το μεταφέρετε στο σωστό

quontest

  • Posts: 2
Απ: Ξεκίνησε το quontest
« Reply #1 on: 19 Νοε 2012, 19:08 »
H φωτογραφία σου μου θυμίζει την ταινία..

Ένα καινούριο Quontest μόλις ξεκίνησε!

Όλα είναι θέμα timing. Κλικ του φακού την κατάλληλη στιγμή και η φωτογραφία μας θυμίζει χολιγουντιανή υπερπαραγωγή!
Κάτι από ύφος"I'll be back!" στο "Terminator", ή ένα τρομακτικό βλέμμα από "Τα σαγόνια του καρχαρία", ή μια τρυφερή αγκαλιά από το "Τhe Notebook".
Δείξτε μας, λοιπόν, μια δική σας τέτοια φωτογραφία και εμείς προσφέρουμε στον νικητή ένα συμβόλαιο με την Φίνος Φιλμ !
Οκ, πλάκα κάνουμε! Ο νικητής θα κερδίσει 1 φορητή μηχανή για υγιεινό ποπκόρν για να το απολαμβάνει μαζί με τις αγαπημένες του ταινίες!

Αναλυτικά οι κανόνες:
Ανεβάστε 1 δική σας φωτογραφία που θυμίζει σκηνή από ταινία και βάλτε τον κατάλληλο τίτλο!
Kαι αν δεν είναι κάποια γνωστή ή υπαρκτή ταινία δεν πειράζει.. δημιουργήστε εσείς (και) τον τίτλο!
Διάρκεια του διαγωνισμού: 6 ημέρες

Περισσότερα
http://www.quontest.com/

 

Copyright © topografoi.com