topografoi.com



Author Topic: Site fixing  (Read 27519 times)

sofaki

  • Posts: 33
  • Gender: Female
  • relax, take it easy...
Re: Site fixing
« Reply #15 on: 26 Ιαν 2005, 08:53 »
1) Ο Χ Ι!!!Είμαι η Σοφία!!!
2)Αυτό με τα βραβεία να το κάνουμε θα έχει πολύ γέλιο...το ξύλο μόνο ποίος θα φάει...!!!
3)Το Βεσκούκη κι εγώ συμφωνώ να τον κάνουμε επίτιμο μέλος!!Το site θα επεκταθεί στους Ηλεκτρολόγους...καθόλου κακό... :-*
4)Αυτά!!Το μηνυματάκι ήταν ένα ευχαριστο διάλειμμα μετά απο 15 ώρες διαβάσματος γεωδαισίας!!
Φιλάκια πολλά!!  :-*  :-*  :-*
***Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνάς, θα το μετανιώσεις***

sofaki

  • Posts: 33
  • Gender: Female
  • relax, take it easy...
Re: Site fixing
« Reply #16 on: 26 Ιαν 2005, 09:01 »
Με επιτυχία απάντησα σε θέματα που είχαν συζητηθεί μέρες πρίν για να δείξω όντως οτι όλοι είμαστε off topic και ζητάμε συγνώμη που διακόψαμε τη κανονική ροή της στήλης...χίλια συγνώμη...δε θα ματαεπαναληφθεί...και όποιος έχει απορίες για τη συζήτηση μπορεί να ρωτήσει για περαιτέρω διευκρινήσεις...οκ??
Ετσι κι αλλίως δε με πολυνοίαζει..εγώ μετά την εξεταστική θα φύγω για το Ρίο(όχι αυτό έξω απο τη Πάτρα...το Ντε Τζανέιρο!!)με τον administrator!!Αυτά!!!
***Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνάς, θα το μετανιώσεις***

dionysos

  • Administrator
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...
Re: Site fixing
« Reply #17 on: 28 Ιαν 2005, 05:27 »
Φερτε και καμια Βραζιλιάνα να μας χορέψει καμια Samba..!! Αυτά που λέτε καταγράφονται...!!! Πάντως όταν με το καλό πάτε και όταν με το καλό γυρίσετε...??? Λάθος όταν γυρίσεις..γιατί όσο να'ναι τις βραζιλιάνες τις είδαμε και στους Ολυμπιακούς Αγώνες και δεν ήταν και χάλια...Κάτι πράσινα κοντά σορτσάκια...
..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..

Chrizzz

  • Posts: 12
  • Gender: Male
  • memorare morior
Re: Site fixing
« Reply #18 on: 29 Ιαν 2005, 10:21 »
αχαχχα καλό dionysos!;D
Εγώ πάντως αυτό που έχω να προσθέσω - για να μην ήμαστε και off topic δηλαδή - είναι ότι οι Βραζιλιάνες απ'τους Ολυμπιακούς αγώνες, όπως είπε ο dionysos είναι πολύ ωραίες κοπέλες και κυρίως με πολύ καλό χαρακτήρα! Γιατί αυτό μετράει περισσότερο πάντα!!!  Για να μη λένε δηλαδή τα κορίτσια ότι κοιτάμε μόνο το απ'έξω! Κι αν διαφωνεί κανείς να το πει!! Η Πάμελα ¶ντερσον ας πούμε είναι μία κοπέλα έξυπνη και χαρισματική...γι'αυτό τη συμπαθώ πάνω απ'όλα!!  :o ;D

dionysos

  • Administrator
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία...
Re: Site fixing
« Reply #19 on: 30 Ιαν 2005, 07:45 »
Chrizzz...Είμαι σίγουρος ότι ειδικά για την Pamela μετράει ο εσωτερικός κόσμος...!!!  ??? ::) Και πάνω απ'όλα Βραζιλιάνα... ;D
..Τοπογράφος που δεν πίνει, μην το εμπιστεύεσαι..

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: Site fixing
« Reply #20 on: 31 Ιαν 2005, 00:53 »
Καλά, ρε! Είστε αισχροί... Εμείς είπαμε να κάνουμε καμιά επισήμανση για να γίνει το site ακόμα καλύτερο κι εσείς το φτάσατε στις Βραζιλιάνες και το Ριο :whip:

Αλλά τί περιμένεις... Ερασιτέχνες ήσασταν κι ερασιτέχνες θα μείνετε.... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΑ...

Προτείνω, λοιπόν, να γίνω επιτέλους Administrator (πάλι εκεί το πήγα) για να μπεί και κανένας επαγγελματίας σ' αυτή την υπόθεση :P

Κωστάκη, άμα φύγεις όντως για Ριο, βάλε εμένα στη θέση σου!!!!

Α! Και βάλτε και κανά χεράκι Αριθμητική Ανάλυση γιατί μέχρι στιγμής η εξεταστική μας έχει βγεί σκέτη αποτυχία!

sofaki

  • Posts: 33
  • Gender: Female
  • relax, take it easy...
Re: Site fixing
« Reply #21 on: 02 Φεβ 2005, 07:37 »
Διονύση και Χρήστο σας έχει χτυπήσει η εξεταστική στο κεφάλι γι'αυτό δε θα σχολιάσω αυτά που λέτε...[smiley=cwm15.gif] [smiley=cwm15.gif]
Αυτό που θέλω να σχολιάσω είναι η τελευταία φράση του Στέλιου...η εξεταστική έχει μετατραπεί σε ένα μεγάλο φιάσκο και δεν καταλαβαίνω γιατι!!Σαν να έχω μπεί στα μέσα ενός έργου και να μην καταλαβαίνω τι γίνεται!! [smiley=cwm39.gif]
Αυτά!!Ηθελα απλά να πώ το πόνο μου!!
Μάκια και καλά κουράγια!!!Και ψυχραιμία!! :juggle:  :juggle:
***Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνάς, θα το μετανιώσεις***

maruska

  • Posts: 1
  • I Love TripodYaBB!
Re: Site fixing
« Reply #22 on: 09 Φεβ 2005, 22:34 »
 Τι γίνεται ρε παδιά; Καλά; Ας με βοηθήσει κάποιος με τις ΒΔ γιατί όπως καταλάβατε οι υπολογιστές δεν είναι το φόρτε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι σε απελπισία.......   ??? I can't stand it anymore :o Kali epityxia kai koyragio guys!!!!!!!! Filakia  :-*

dimefthimiou

  • Posts: 24
  • ΤΟΠτοπΤΟΠτοπΤ.. .
Re: Site fixing
« Reply #23 on: 20 Ιαν 2006, 10:12 »
Μήπως ξέρει κανένας πως μπορώ να ανεβάσω φωτογραγίες στο forum?

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Re: Site fixing
« Reply #24 on: 21 Ιαν 2006, 01:25 »
δεδομένου ότι το forum δεν φιλοξενείται σε δικό μας server, αλλά σε free δεν είναι δυνατό το upload φωτογραφιών και αρχείων γενικότερα.. Εγώ, όποτε δημοσιεύω φωτο τις ανεβάζω πρώτα είτε στον χώρο του πολυτεχνείου, είτε στο χώρο που δίνει δωρεάν το homepages.pathfinder.gr, και έπειτα κάνω link από το post μου στις εικόνες με τις επιλογές που έχει το forum..  Kάτι περεμφερές με τον τρόπο με τον οποίο έβαλες την εικονίτσα στο Profile σου..
Ένα άλλο σημείο στο οποίο μπορείς να κάνεις upload φωτο και να τις εμφανίσεις μετά εδώ ή αλλού είναι μέσω του http://imageshack.us
Πας σε αυτή τη σελίδα, κάνεις Upload τη φωτό, πατάς host, και σου δίνει έτοιμο τον κώδικα τον οποίο κάνεις copy paste στο Post σου. Αν δεν κάνω λάθος ο κώδικας που γράφει στο πλαι "Hotlink for forums (1)" είναι αυτός που κάνει για εδώ..

dimefthimiou

  • Posts: 24
  • ΤΟΠτοπΤΟΠτοπΤ.. .
Re: Site fixing
« Reply #25 on: 22 Ιαν 2006, 01:42 »
OK thanks
Θα το ψαξω...

Neo_Tsiv

  • Posts: 5
  • GIOVANNI
Re: Site fixing
« Reply #26 on: 21 Φεβ 2006, 10:53 »
ΧΑΙΡΕΤΩ ΣΑΣ.!  ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΚ ΠΡΩΤΗΣ ΟΨΕΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΔΟΜΗΜΕΝΟ. ΜΠΡΑΒΟ. ΤΩΡΑ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ SITE ΚΑΙ ΤΩΝ FORUM ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΨΗ. ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ' ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.!
Sakis

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Re: Site fixing
« Reply #27 on: 22 Φεβ 2006, 03:15 »
welcome on board neo_tsiv. όποια παρατήρηση ευπρόσδεκτη και καλοδοχούμενη...

vagvaf

  • Administrator
  • Posts: 204
  • Gender: Male
  • Not all those who wander are lost.
Απ: Site fixing
« Reply #28 on: 05 Ιουν 2007, 18:20 »
Συναδελφοι, δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα ο Βεσκουκης καθε φορα που τον βλεπω το πρωι τα μαλλια του πετανε. Εγω πιστευω οτι ερχεται με Διακτινισμο στη σχολη σε ενα μικρο δωματιακι στο υπογειο κατω απο την Α11. Τα μαλλια του πετανε για λιγο απο τον στατικο ηλεκτρισμο και τα μαγνητικα πεδια που εκπεμπονται κατα την Τηλεμεταφορα.

Επισης προσεξτε την επομενη φορα που θα περασει απο κοντα σας το πρωι οτι τα ρολογια και τα κινητα σας χανουν το σημα και το βρισκουν μετα απο λιγο.

Κυκλοφορουν φημες οτι οι αιθουσες που κανει μαθημα ο Βεσκουκης ειναι επενδυμενες με Μολυβδο για να μην δημιουργουνται παρεμβολες στα GPS του Παραδειση που ειναι 2 οροφους πανω.

 ;D
I ♥ Python's Standard Library
Ⓐ▼▲ Ⓐ▼▲

vagvaf

  • Administrator
  • Posts: 204
  • Gender: Male
  • Not all those who wander are lost.
Απ: Re: Site fixing
« Reply #29 on: 05 Ιουν 2007, 18:37 »
η εξεταστική έχει μετατραπεί σε ένα μεγάλο φιάσκο και δεν καταλαβαίνω γιατι!!Σαν να έχω μπεί στα μέσα ενός έργου και να μην καταλαβαίνω τι γίνεται!!

I ♥ Python's Standard Library
Ⓐ▼▲ Ⓐ▼▲

 

Copyright © topografoi.com