topografoi.com



Author Topic: Εξεταστική... τέλος!  (Read 5951 times)

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Εξεταστική... τέλος!
« on: 26 Ιουν 2005, 02:13 »
Θυμάστε μια πρόσφατη διαφήμιση που έλεγε "Πρωτάθλημα τέλος, Eurovision τελος..." κλπ; Ευτυχώς ήρθε και η ώρα μας να πούμε "Εξεταστική τέλος!". Βέβαια απομένει και η Οικονομική Ανάλυση για όσους τη χρωστάνε και θέλουν να τη δώσουν (κάτι που θα κάνω κι εγώ)...

Απολογισμός: Καλά ήταν! Όπως τα περιμέναμε. Περάσαμε Αγγλικά-GIS, μας σφάξαν στη Γεωδαισία (εννοώ ότι δεν υπήρχε περίπτωση να τα γράψεις όλα), Πιθανότητας ήταν μία ακόμα από μαθηματικά, Γεωτεχνική τα κουτσοβολέψαμε με λίγο διαβασματάκι, Φωτοερμηνεία: ασκήσεις και ξερό ψωμί και Οδοποιΐα: "Τελείωσε η εξεταστική" (σημείωση: ο λόγος που δεν αναφέρω τι έγινε στο τελευταίο μάθημα είναι γιατί δεν είναι σωστό να αναφέρουμε σεξουαλικής φύσεως καταστάσεις...)

Και τώρα, βάζουμε πλώρη για Γεωδαιτικές Ασκήσεις. Αρχίστε την προπόνηση (ξύπνημα κατά τις 5) για να συνηθίσουμε την καθημερινή πραγματικότητα που θα ακολουθήσει από 1 εως 15 Ιουλίου...

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: Εξεταστική... τέλος!
« Reply #1 on: 29 Ιουν 2005, 10:06 »
Εξεταστική τέλος, αλλά και "ζωή σ' αυτό το forum τέλος" μου φαίνεται! Θα μου πεις "3 μέρες έχουμε κι εμείς να κάτσουμε, σιγά μην κάτσουμε κι ασχοληθούμε με το forum", εκτός από εμένα  ;D

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Re: Εξεταστική... τέλος!
« Reply #2 on: 30 Ιουν 2005, 04:49 »
Πολύ μου αρέσει που απαντάς  μόνος σου τις ερωτήσεις. Και εξ' άλλου τι Επίτιμος administrator είσαι αν δεν πάρεις κι εσύ καμιά πρωτοβουλία να δώσεις ζωή στο forum; Για ρίξε τώρα ένα βλέφαρο στο rss που συζητάγαμε και τα λέμε. ..

sofaki

  • Posts: 33
  • Gender: Female
  • relax, take it easy...
Re: Εξεταστική... τέλος!
« Reply #3 on: 01 Ιουλ 2005, 09:30 »
Ένα άλλο topic άνοιξε αλλά το βλέπω σε ζητήματα που όλοι κατέχουμε και μπορούμε να συζητήσουμε θα καταλήξει...στα ηλεκτρονικά. :P :P
Τεσπά επείδη έχω καιρό να γράψω θα πολυλογίσω αν και δεν έχω κάτι σημαντικό να πώ. :-* :-*
Καλά Κωστή μου απίστευτο το rss..Οχι που δε θα σας ειρονευόμουν!!! :P :P
¶υριο αρχίζουν οι γεωδαιτικές ασκήσεις...άντε φτάνει τόση ξάπλα.Αρκούν τόσες μέρες για ξεκούραση...μη το παραξιλώσουμε κιόλας!!Τα κεφάλια μέσα!!!Τοπογράφοι είμαστε!! :-* :-*
Δεν έχω κάτι άλλο να πώ, εκτός του να ευχηθώ κουράγιο,ψυχραιμία και προπαντός μη ξεχάσετε να φορέσετε ρούχα κατάλληλα για ασκήσεις πεδίου!!  [smiley=cwm11.gif]
Φιλάκια!!  [smiley=cwm34.gif] [smiley=cwm34.gif]
***Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνάς, θα το μετανιώσεις***

 

Copyright © topografoi.com