topografoi.com



Author Topic: Περαστικά παιδιά!!  (Read 5866 times)

sofaki

  • Posts: 33
  • Gender: Female
  • relax, take it easy...
Περαστικά παιδιά!!
« on: 02 Μαρ 2006, 07:13 »
Επειδή η παρέα έχει αποδεκατιστεί καθώς αρκετοί έχετε κρεβατωθεί θέλω να πω περαστικά στον αρχηγό που λείπει τόσες μέρες όχι για κανένα άλλο λόγο άλλα για να κάνει αισθητή την απουσία του... :P :P
(ωραία Κωστή το πέτυχες...μας λείπεις.)
Περαστικά και στο Πλούμιστό που ελπίζω να γίανει κι αυτός σύντομα γιατί δε βρηκα ξανθία, γαλανομάτα, 1.80 ύψος να τον περιποιηθεί όπως του είχα τάξει!! :juggle: :juggle:
Τέλος περαστικά και στο Μαράκι που δε ξέρω ακριβώς τι έχει! ??? ???
¶ντε σας περιμένω σύντομα πίσω δριμύτερους γιατί όπως και να το κάνουμε σχολή χωρίς εσάς...δε λέει!!
Φιλάκια [smiley=cwm38.gif] [smiley=cwm38.gif] [smiley=cwm38.gif]
***Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνάς, θα το μετανιώσεις***

liberostelios

  • Administrator
  • Posts: 145
  • Gender: Male
Re: Περαστικά παιδιά!!
« Reply #1 on: 02 Μαρ 2006, 11:20 »
Εγώ δεν πιστεύω λέξη από όσα λένε οι προαναφερθέντες! Βρήκαν όλοι ευκαιρία να την κοπανίσουν για να μην παίξουμε μπάλα, επειδή ξέρουν ότι η ομαδάρα μας θα τους ισοπεδώσει για μία ακόμα φορά... Δε θα γλιτώσετε, όμως. Θα σας περιμένουμε!

Πλάκα πλάκα, έχει αδειάσει η σχολή... Γυρίστε ρε παιδιά! Πάρτε ένα deponάκι και ελάτε να παρακολουθήσετε Χελάκη (δε θυμάμαι πως τον λένε αυτόν με τα μούσια) να σας περάσουν όλα με τη μία! Όχι τίποτα άλλο, αλλά είδα και τον "γυψοσανίδα Knauff" σήμερα και θυμήθηκα τις ωραίες μέρες με τα Τεχνικά Υλικά (και τα σουβλάκια ::) )...

Εν πάση περιπτώση, εύχομαι κι εγώ περαστικά σε όλους και ελπίζω να είναι το συντομότερο δυνατό κοντά μας...

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Re: Περαστικά παιδιά!!
« Reply #2 on: 03 Μαρ 2006, 02:53 »
Σνιφ! Με κατασυγκινείτε βρε... [γκουχ-γκουχ] Θα ήθελα να πω πως από βδομάδα [γκουχ] θα είμαι πάλι μαζί σας [αψού] . Για να μη νομίζετε πως εμένα μ αρέσει να σκουριάζω στο κρεββάτι του πόνου παρακολουθώντας αυτά τα σκουπίδια, τα παραπροϊόντα της υποκουλτούρας που πλασάρει αυτό το διαβολικό κατασκεύασμα, η τηλεόραση... Μέχρι να τα ξαναπούμε, καλή ξεκούραση...

 

Copyright © topografoi.com