Topografoi.com > Υποστήριξη

Site fixing

<< < (3/6) > >>

Κωστής:
Μόλις γύρισα από τα μαγαζιά... Πήρα και μια πολύ ωραία μαύρη κουκούλα για να στην κάνω δώρο και να κάνεις με στυλ τη δουλειά σου σπιούνε Chrizzz :x:

Έχω ήδη βγάλει και αεροπορικό εισιτήριό για Ρίο. Όλα κανονισμένα... Και ο άλλος να τα καρφώνει όλα... :furious3:
Αλλά θα σου δείξω εγώ.. Θα ασκήσω τέτοια επιρροή που τις ΒΔ θα τις περάσεις μόνο όταν τα θεοδόλιχα σταματήσουν να μετράνε γωνίες ;D

Chrizzz:
Αρνούμαι να απαντήσω...εξάλλου τώρα είμαι απασχολημένος απ' το πολύ διάβασμα.... [smiley=cwm15.gif]

Ακου σπιούνος εγώ που απλά προστατεύω την αλήθεια...[smiley=cwm33.gif]
Θα μιλήσουν τα γεγονότα απο μόνα τους ::)

dionysos:
Κωστή, όλοι είμαστε μαζί σου..!!!! Τα Σπασμένα Θεοδόλιχα σε προστατευούν (με αμοιβή πάντα) και διασταυρώνουν τις σταδίες για χάρη σου...Όλοι για ένας και ένας για όλους...
Τη μαύρη κούκλα μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις και για voodoo...!!!! >:( ??? ;) :x:

Κωστής:
Θέλω να ευχαριστήσω τα Σπασμένα Θεοδόλιχα για την εμπιστοσύνη και τη στήριξη που παρέχουν στο πρόσωπό μου!! Θα προσπαθήσω να φανώ αντάξιος των προσδοκιών, και θα κάνω παζάρι για να κατεβάσετε την αμοιβή: φαρμακείο είστε..

Είδες Chrizzz; Δεν έχω να φοβηθώ κανέναν καταδότη.. ¶κου "τα γεγονότα θα μιλήσουν μόνα τους"...

Αντε! Διάβασμα τώρα.. Γεωλογία αύριο και Γεωδαισία μεθαύριο...Αλί! Αλί! και Τρισαλί!!!

Apollondaman:
offtopic or?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Go to full version