Topografoi.com > Υποστήριξη

Site fixing

<< < (5/6) > >>

liberostelios:
Καλά, ρε! Είστε αισχροί... Εμείς είπαμε να κάνουμε καμιά επισήμανση για να γίνει το site ακόμα καλύτερο κι εσείς το φτάσατε στις Βραζιλιάνες και το Ριο :whip:

Αλλά τί περιμένεις... Ερασιτέχνες ήσασταν κι ερασιτέχνες θα μείνετε.... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΑ...

Προτείνω, λοιπόν, να γίνω επιτέλους Administrator (πάλι εκεί το πήγα) για να μπεί και κανένας επαγγελματίας σ' αυτή την υπόθεση :P

Κωστάκη, άμα φύγεις όντως για Ριο, βάλε εμένα στη θέση σου!!!!

Α! Και βάλτε και κανά χεράκι Αριθμητική Ανάλυση γιατί μέχρι στιγμής η εξεταστική μας έχει βγεί σκέτη αποτυχία!

sofaki:
Διονύση και Χρήστο σας έχει χτυπήσει η εξεταστική στο κεφάλι γι'αυτό δε θα σχολιάσω αυτά που λέτε...[smiley=cwm15.gif] [smiley=cwm15.gif]
Αυτό που θέλω να σχολιάσω είναι η τελευταία φράση του Στέλιου...η εξεταστική έχει μετατραπεί σε ένα μεγάλο φιάσκο και δεν καταλαβαίνω γιατι!!Σαν να έχω μπεί στα μέσα ενός έργου και να μην καταλαβαίνω τι γίνεται!! [smiley=cwm39.gif]
Αυτά!!Ηθελα απλά να πώ το πόνο μου!!
Μάκια και καλά κουράγια!!!Και ψυχραιμία!! :juggle:  :juggle:

maruska:
 Τι γίνεται ρε παδιά; Καλά; Ας με βοηθήσει κάποιος με τις ΒΔ γιατί όπως καταλάβατε οι υπολογιστές δεν είναι το φόρτε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι σε απελπισία.......   ??? I can't stand it anymore :o Kali epityxia kai koyragio guys!!!!!!!! Filakia  :-*

dimefthimiou:
Μήπως ξέρει κανένας πως μπορώ να ανεβάσω φωτογραγίες στο forum?

Κωστής:
δεδομένου ότι το forum δεν φιλοξενείται σε δικό μας server, αλλά σε free δεν είναι δυνατό το upload φωτογραφιών και αρχείων γενικότερα.. Εγώ, όποτε δημοσιεύω φωτο τις ανεβάζω πρώτα είτε στον χώρο του πολυτεχνείου, είτε στο χώρο που δίνει δωρεάν το homepages.pathfinder.gr, και έπειτα κάνω link από το post μου στις εικόνες με τις επιλογές που έχει το forum..  Kάτι περεμφερές με τον τρόπο με τον οποίο έβαλες την εικονίτσα στο Profile σου..
Ένα άλλο σημείο στο οποίο μπορείς να κάνεις upload φωτο και να τις εμφανίσεις μετά εδώ ή αλλού είναι μέσω του http://imageshack.us
Πας σε αυτή τη σελίδα, κάνεις Upload τη φωτό, πατάς host, και σου δίνει έτοιμο τον κώδικα τον οποίο κάνεις copy paste στο Post σου. Αν δεν κάνω λάθος ο κώδικας που γράφει στο πλαι "Hotlink for forums (1)" είναι αυτός που κάνει για εδώ..

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Go to full version