topografoi.com



Συνδεδεμένες εκδηλώσεις

  • Επιστροφή από Κούβα: 19 Απρ 2007
  • Αναχώρηση για Ντουμπάι: 20 Απρ 2007

Author Topic: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ  (Read 14378 times)

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« on: 22 Ιαν 2007, 21:27 »
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 29-01-2007 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ 4ου ΕΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ. ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ, ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.
« Last Edit: 16 Απρ 2007, 22:44 by Κωστής »

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #1 on: 22 Ιαν 2007, 21:50 »
thanks for the info!

Ρε λες να έχουμε εξεταστική την περίοδο της εκδρομής; :D

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #2 on: 23 Ιαν 2007, 12:39 »
Ελπίζω να μην έχουμε εξεταστική τότε...
Επίσης η διοργάνωση γίνεται με τη συμβολή του προέδρου και της γραμματείας
,επομένως θα γίνει προσπάθεια να αποφύγουμε αυτό το ενδεχόμενο!!!
Κωστή thanks που με αγχώνεις για άλλη μια φορά... ;)

Κωστής

  • Administrator
  • Posts: 577
  • Gender: Male
    • kp
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #3 on: 23 Ιαν 2007, 13:27 »
Quote
Ελπίζω να μην έχουμε εξεταστική τότε...
πες μου για ποια ημερομηνία μιλάμε,  να σου πω σίγουρα...

Quote
θα γίνει προσπάθεια να αποφύγουμε αυτό το ενδεχόμενο!!!
Θέλω να σε δω να μπαίνεις στη Γ.Σ. και να λες "Για να πραγματοποιηθεί η εκδρομή του τετάρτου έτους θα μεταφερθεί η εξεταστική το Σεπτέμβρη". Ελπίζω να ξέρεις αυτοάμυνα για να γλιτώσεις το λιντσάρισμα... Όχι τπτ άλλο, αλλά κι εγώ -λόγω διάπλασης- δεν μπορώ να σε βοηθήσω... :P

 
Quote
Κωστή thanks που με αγχώνεις για άλλη μια φορά...
Μωρέ θύμισε μου για ποια ημερομηνία μιλάμε, να σου πω εγώ για πότε αγχώνεσαι... έχω κι άλλα ενδεχόμενα στο μυαλό μου.. Γιατί, πάνω απ' όλα είμαι ρεαλιστής...  :D

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #4 on: 23 Ιαν 2007, 17:58 »
Λοιπόν δεν ήθελα να αναφέρω την ημερομηνία για να είμαι σίγουρη μέχρι την ενημέρωση...Η εκδρομή θα γίνει μια εβδομάδα πριν το Πάσχα,αλλά θα ξέρουμε τις ακριβείς ημερομηνίες την Δευτέρα.Όσο για το λιντσάρισμα...νομίζω τα καταφέρνω μια χαρά(μην ξεχνάς ξέρω box :P)

rc

  • Posts: 19
  • Gender: Female
  • I Love TripodYaBB!
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #5 on: 25 Ιαν 2007, 14:56 »
An xreiasteis voitheia einai kai to ersonniiii edw.
Mh fovase tpt!!!!

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #6 on: 29 Ιαν 2007, 23:06 »
Σήμερα πραγματοποιήθηκε η ενημέρωση για την εκδρομή του 4 έτους στην Κούβα.Συνοδός καθηγητής θα είναι μάλλον ο κ.Σαγιάς.Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από τις 26 Μαρτίου εώς 4 ή 5 Απριλίου εκτός απροόπτου.Μέσα στις επόμενες ημέρες το site θα ενημερωθεί με το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής.Παρακαλούμε όσα άτομα συμμετέχουν στην εκδρομή, να δώσουν την προκαταβολή των 300 euro μέχρι την Τετάρτη στην τράπεζα Alpha στο αριθμό λογαριασμού:103002320000863 και να μην ξεχάσουν να παραλάβουν την απόδειξη,στην οποία να αναγράφεται το ονοματεπώνυμο του καταθέτη και η αιτιολόγηση της κατάθεσης,η οποία είναι η εκδρομή των τοπογράφων.Το ταξιδιωτικό γραφείο με το οποίο θα ταξιδέψουμε είναι το Monogram Travel.Όσα άτομα δώσουν την προκαταβολή,παρακαλούμε να έρθουν την Τετάρτη στο αμφιθέατρο στις 10:00 το πρωί με φωτοτυπία της απόδειξης ώστε να μην δημιουργηθεί πρόβλημα με το πρακτορείο.
« Last Edit: 29 Ιαν 2007, 23:10 by sorcerer »

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #7 on: 30 Ιαν 2007, 00:44 »
Το πρόγραμμα της εκδρομής βρίσκεται εδώ (καντε κλικ στις εικόνες για μεγαλύτερο μέγεθος):

 
« Last Edit: 30 Ιαν 2007, 01:07 by Kostis »

vagvaf

  • Administrator
  • Posts: 204
  • Gender: Male
  • Not all those who wander are lost.
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #8 on: 30 Ιαν 2007, 19:59 »
 ??? ???

I ♥ Python's Standard Library
Ⓐ▼▲ Ⓐ▼▲

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #9 on: 31 Ιαν 2007, 14:44 »
Μετά από συνεννόηση με τους φοιτητές του 4 έτους,η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί την δεύτερη εβδομάδα των διακοπών του Πάσχα με ημέρα αναχώρησης 10 ή 11 Απριλίου.Αυτή η αλλαγή γίνεται διότι αρκετά άτομα δε μπορούν να απουσιάζουν την πρώτη εβδομάδα και δεν επηρεάζει την προκαταβολή ή οποιαδήποτε άλλη διαδικασία έχουμε ήδη ανακοινώσει για την εκδρομή.

ThunderStorm

  • Posts: 2
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #10 on: 26 Φεβ 2007, 15:32 »
Hello apo tin panemorfi kriti :D :D :D .Mipos siga siga tha prepi na mathoume an i anaxorisi tha einai stis 10 h stis 11 gia na klisoume k kanena isitirio gia athina emeis oi sinoriofilakes tou kratous....LOL :P cya

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #11 on: 27 Φεβ 2007, 03:39 »
hello +από μένα ξανά ;)η εκδρομή θα γίνει στις 11 απριλίου, αλλά εκτός αυτής της ανακοίνωσης, θα ενημερωθείτε όλοι τηλεφωνικώς αυτή την εβδομάδα για τα νέα της εκδρομής.Οπότε θα τα ξαναπούμε σύντομα...μέχρι τότε,have fun :P

metallicanik

  • Posts: 37
  • Gender: Male
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #12 on: 06 Μαρ 2007, 23:57 »
 Kalispera.re paidia ti egine simera sti sinelefsi me tin ekdromi mas?kati egrapsan sto site tis dap gia mia apofasi pou pire to d.s. kai einai lene paranomi kai oti oi kathigites tha apofasisoun giA TO poia ekdromi tha einai nomimi.
Stranger now are his eyes to this mystery ,hears the silence so loud.

sorcerer

  • Posts: 52
  • Gender: Female
  • don't waste your time or time will waste u*
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #13 on: 07 Μαρ 2007, 15:07 »
kalispera ;)den uparxei logos anisixias afou i ekdromi egkrithike + apo tous kathigites! Oso gia ta legomena tis dap,as afisoume ton kathena na vgalei ta sumperasmata tou.Diavevaiwnw pantws oti den egine tpt paranoma+i ekdromi me proorismo tin Cuba einai apolutws nomimi.

metallicanik

  • Posts: 37
  • Gender: Male
Απ: ΕΚΔΡΟΜΗ 4ου ΕΤΟΥΣ
« Reply #14 on: 07 Μαρ 2007, 18:55 »
Sefxaristo.kai go afto ithela na akouso.Ta simperasmata mou einai idi katoxiromena edo kai arketo kairo sto mialo mou.
Stranger now are his eyes to this mystery ,hears the silence so loud.

 

Copyright © topografoi.com