Topografoi.com > Υποστήριξη

Απαράδεκτη ιστιοσελίδα

(1/3) > >>

Not-A-Survey:
Βασικά έκανα register σε αυτή την απαράδεκτη ιστιοσελίδα, απλά και μόνο για να τονίσω πόσο απαρέδεκτη είναι.... Προτείνω να κλείσει, και ο δημιουργός της να διωχθεί για προσβολή της δημοσίας αιδού, πάραυτα!!!! :whip:

Κωστής:
Ευχαριστουμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Τόσο συγκινητικά καλές κριτικές είναι αυτές που μας δίνουν τη δύναμη να συνεχίσουμε. Ευχαριστούμε πολύ.. ;D

Not-A-Survey:
Κάνε εσύ τον κινέζο.. Αλλά εγώ θα βρώ τρόπο να κλείσει αυτή η ιστιοσελίδα, ακόμα και αν χρειαστεί να πατήσω πάνω σε μερικά τοπογραφάκια σαν του λόγου σου... ΣΔΟΕ

Κωστής:
Τα λογιστικά μας βιβλία είναι άψογα. Επίσης αναπροσαρμόσαμε τις τιμές και τις ταμειακές μηχανές στον νέο ΦΠΑ.. Επομένως δεν νομίζω ότι θα καταφέρεις να πλήξεις το άξιο τούτο δημιούργημα. Και γιατί να το κάνεις άλλωστε; Αφου μας είπες ότι σου άρεσε το site...

Not-A-Survey:
Σεβαστέ κύριε admin kostakis...
Επειδή η ιστιοσελίδα σας είναι ένα σοβαρό και αξιόλογο μέρος, στο οποίο οι όπου γης φοιτητές της Σχολής Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών και όχι μόνον, μπορούν ελεύθερα και χωρίς θεσμικά, κοινωνικά, πολιτικά, φυλετικά, θρησκευτικά, χρωματικά, εκπαιδευτικά, σεξουαλικά και κάθε λογής πλαίσια, να εκφράζουν τις απόψεις τους είτε αυτές αφορούν την σχολή τους, είτε τους καθηγητές της σχολής αυτής, είτε ακόμα και τους ίδιους συναδέλφους φοιτητές της, δεν έχω άλλη επιλογή από το να σταματήσω να χλευάζω εγώ σαν μη φοιτητής της συγκεκριμένης σας σχολής.
Εν κατακλείδι, υποχρεούμαι σαν σωστός και σεβαστός στην κοινωνία και στην ίδια μου την σχολή φοιτητής, να αποκαλύψω την πραγματική μου ταυτότητα, και να σταματήσω να κρύβομαι πίσω από ψεύτικα ονόματα, σε μία κοινωνία που έχει εξαναγκάσει τους πολίτες να ενεργούν με τον συγκεκριμένο τρόπο, δηλαδή ως άμυνα και φόβο προς τους άλλους συμπολίτες του. Σε μία κοινωνία στην οποία οι πολίτες της εθελοτυφλούν, καρκινοβατούν και προσπαθούν με κάθε τρόπο να εκμεταλευτούν ο ένας τον άλλον..

Αγαπητέ κύριε admin kostakis, το πραγματικό μου όνομα θα αποκαλύφθεί σε εσάς και μόνον εσάς, και σας παρακαλώ, και θέλω να πιστεύω, πως η ταυτότητα μου, και τα λοιπά προσωπικά μου στοιχεία, θα κρατηθούν απολύτως μυστικά από τους συναδέλφους φοιτητές της Σχολής σας, θέλωντας να αποφύγω οιουνδήποτε τυχών βιαιοπραγίες, καταστροφές της περιουσίας μου, και προστασίας της προσωπικής μου ακεραιότητας...

Ειλικρινά δικός σας, Newbie Not-A-Survey

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Go to full version